9.1 C
Zagreb
Ponedjeljak, 12 travnja, 2021

IZVRIJEĐALI ZLATANA IBRAHIMOVIĆA U BEOGRADU: “Balijo smrdljivi”

CRVENA ZVEZDA i Milan odigrali su 2:2 u prvoj utakmici šesnaestine finala Europa lige.

Milan je poveo u 42. minuti komičnim autogolom Pankova, ali je Zvezda izjednačila golom Kange iz penala u 52. minuti. Theo Hernandez je na isti način zabio u 61. minuti za 1:2, a domaćini su ostali s igračem manje nakon što je Rodić u 77. dobio drugi žuti karton. Iako je igrala s igračem manje, Crvena zvezda izjednačila je u trećoj minuti sudačke nadoknade golom Pavkova.

Milan je igrao u kombiniranom sastavu, a Zlatan Ibrahimović utakmicu je gledao s tribina. Nakon što je Milan poveo, Ibrahimović je skočio i proslavio gol, što je razbjesnilo nekolicinu navijača Zvezde koji su uspjeli ući na popis gostiju.

“Sjedi dolje, Zlatane! Pičko jedna, balijo jedan smrdljivi. Jebem li te u usta da te jebem!” urlao je jedan navijač na snimci koja se proširila društvenim mrežama.

Najnovije vijesti:

Navijači su primijetili čudan detalj! Francuzi: Gol su nam opravdano poništili!

Malo je gorak okus nakon ovog poraza, ali drago mi je zbog Portugala, koji je uspio nakon teških dana...