3.4 C
Zagreb
Srijeda, 14 travnja, 2021

Pogledajte trenutak koji je koštao hrvatske rukometaše Olimpijskih igara

Što se sve dogodilo u te posljednje četiri minute, hrvatski će rukometaši vidjeti tek naknadno u snimci, ako već nisu, pišu Sportske novosti.

Ono najzanimljivije, kada se sve teorije urote o francuskom opuštenom pristupu u finišu stave sa strane, je taj zadnji gol Francuza za izjednačenje. Da je bio priznat, donio bi Hrvatskoj plasman na Olimpijske igre.

Međutim, usporena snimka pokazuje da je u trenutku isteka regularnog vremena, Valentin Porte još uvijek imao loptu u – ruci. Dakle, nije ju ispustio na vrijeme, a lopta ulazi u mrežu uz zvuk sirene.

Podsjetimo, Francuzi su još četiri minute prije kraja vodili sa 28:25, ali su Portugalci završnom serijom 4:0 izborili prvi, povijesni plasman na olimpijski turnir. Gol za pobjedu Portugala je zabio Silva 6 sekundi prije kraja, a u brzom kontranapadu Francuzi su odgovorili pogotkom koji nije priznat jer je isteklo regularno vrijeme.

Najnovije vijesti:

Navijači su primijetili čudan detalj! Francuzi: Gol su nam opravdano poništili!

Malo je gorak okus nakon ovog poraza, ali drago mi je zbog Portugala, koji je uspio nakon teških dana...